طراحی سایت
جزئيات مطلب
دعوت به همکاری


   
به نام خدا
ن والقلم و ما یسطرون

سپاس خداوندی که، قدرت فکر کردن را به انسان عطافرمود؛تابیندیشد،بیاموزد، بیاموزاندو با همنوعانش هم اندیشی کند؛خداوندی که در کتابش،قرآن، بارها از تعقل سخن گفته است.
دفتر هم اندیشی استادان ونخبگان دانشگاه علوم پزشکی ایلام،که نزدیک به یک دهه از فعالیت آن...

 

می گذرد،در طول فعالیت خویش تلاش کرده است که،از ثمره ی فکر واندیشه ی استادان ونخبگان دانشگاهی بهره جوید و دیگران را نیز از این دریای بی کران فکر واندیشه بهره مند سازد. در این راستا، سایت دفتر هم اند یشی افتتاح گردید تا سرعت اطلاع رسانی وتبادل اندیشه ها سیر شتابنده تری به خودگیرد.
ضمن تبریک دستیابی به این موفقیت علمی وتکنولوژی ارتباطی برای استفاده ی بیشتر ، بهینه و کاربردی از نظرات ،دیدگاه ها و رهیافتهای علمی ، به شما اساتید گرانقدر که سرمایه های معنوی این مرز و بوم و نیز دانشگاه هستید؛انتظار می رود با انتظار مستمر ، علمی دلسوزانه و راهگشا با این دفتر و مراجعه به سایت دفتر به آدرس:(hamandishi.medilam.ac.ir)،ما را در راستای تقویت فرهنگ ، معنویت ، و سازندگی علمی، جهت دستیابی به ارتقاء علمی ، اخلاقی و دینی فراخور شان والای اساتید و اصحاب قلم یاری نمایید.
بی شک تیادل افکار، گفتمان علمی، تعاونی فکر وهم اندیشی در مقولات استراتژیک ، امروزه یکی از ضروری ترین واصلی ترین وظایف اساتید ، نخبگان و نظام علمی کشور است.
ما نیز چشم به راه تحقق این آرمان وفضیلت علمی از شما صاحبان فکر،طرح و نخبگان مسئول در مقابل فرهنگ ومیراث معنوی خود هستیم.
                                                   

                                                                              والسلام علی من التبع الهدی


                                   
                              دفتر هم اندیشی استادان ونخبگان دانشگاه

 


درج مطلب توسط : hamandishi
تاريخ درج مطلب : 1389/07/20
تعداد بازديد : 1749

بازگشت
جستجو