اخبار

تاریخ انتشار: یکشنبه 18 اسفند 1392

  اعزام کاروان زیارتی اساتید دانشگاه علوم پزشکی به عتبات عالیات

امتیاز: Article Rating

اعضای هیئت علمی و اساتید دانشگاه علوم پزشکی ایلام در قالب کاروان زیارتی به همراه خانواده هایشان به منظور زیارت بارگاه ملکوتی حضرت امام حسین(ع) به کربلای معلی شرفیاب شدند.

 

 ، این اعزام که به مدت هفت روز به طول انجامید، بواسطه پی گیری های مستمر دفتر هم اندیشی اساتید و دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام عملی گردید و اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه به همراه خانواده به این سفر زیارتی مشرف شدند.

همچنین در جریان این سفر زیارتی، توسط اعضاء از مراکز فرهنگی و علمی از جمله دانشگاههای کشور عراق بازدید بعمل آمد. از دیگر برنامه های این کاروان زیارتی برگزاری کارگاه تخصصی سبک زندگی اسلامی توسط دکتر رحمت الله موسوی مقدم دبیر دفتر هم اندیشی اساتید و برگزاری کارگاه امام شناسی و نقش تربیتی زیارت در سبک زندگی توسط حجت الاسلام والمسلمین خوش باور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام بود و همچنین 4ختم قرآن و ختم 300 هزار صلوات نیز در این سفر معنوی توسط اعضاء انجام گرفته است.

لازم به ذکر است که این اعزام کاروان اعضاء هیئت علمی در جهت ارتقائ سطح معرفتی و دینی اعضاء بوده که با پی گیری های سه ساله دفتر هم اندیشی و دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه و عنایت ویژه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام صورت گرفته است. 

 

 

اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید